Heel zacht zoete konfituur uit Himalaya.

Veľmi jemnučký, sladý lekvár z Himalájí.

IMG 5256

Gojiconfituur ®

Enige echte confituur van gedroogde gojibessen.

Bereiden 40 minuten

INGREDIENTEN

 • 550 g gedroogde goji bessen
 • 100 g gedroogde cranberries (optioneel)
 • 550 g donkere rietsuiker
 • 600 ml water
 • sap van 1 citroen

BEREIDING

Was het fruit en doe in een diepere pan. Voeg het water en de sap van citroen toe, meng goed door en breng aan de kook. Als het begint te koken, laat de confituur 10 – 15 minuten zacht koken tot het water verdampt. Noe voeg de suiker toe en laat koken tot de massa dik wordt.

Je mag de confituur pureren met een stafmixer of keukenmachine. Na het pureren zal de confituur vol van heel zachte en kleine zaadjes worden. Zeef na de wens je confituur door een fijne zeef en verdeel over uitgekookte potjes.

Sluit ze af en laat afkoelen.

TIP

Je mag in de confituur ook 50 ml van rode wijn azijn toevoegen. Daardoor krijgt ze meer intense smaak.
Bij gebruik van de witte suiker krijgt de confituur een heel lichte rode kleur; bij gebruik van rietsuiker zal de kleur donker oranje zijn.


 1. Anaska
  Anaska07-18-2012

  U nás na Slovensku je Kustovnica dosť drahá. Keď by sa dala kúpiť za prijateľnú cenu určite by som recept vyskúšala.

 2. Eva
  Eva01-29-2013

  Tak za toto ti osobitne ďakujem. Goji poznám a kupujem, mávame ich nasypané v miske a zobeme večer pri sledovaní TV. Teda, ja zobem, manžel len keď ho ponúkam, aj to len aby sa nepovedalo. On tam radšej máva čokoládku a to mu po nej Goji nechutí.
  Tento lekvárik bude niečo pre neho. Každé ráno raňajkuje jogurt a odkedy máme jogurtovač a robím domáci, pridáva si do neho lekváre a džemy. Ak mu pripravím tento, bude ho jesť denne. Ja som tiež lekvárová, to je pre mňa namiesto sladkostí, takže aj ja ho môžem raňajkovať na maslovom chlebíku. Už sa naň teším.

Leave a Reply

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.